Atrakcje dla dzieci

 

Nasz kompleks sprzyja rodzinnym wakacjom. Dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Plac Zabaw:

Specjalnie dla naszych małych gości na terenie kompleksu znajduje się wyjatkowy plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią i huśtawkami. Dzieci mogą spędzić niezapomniane chwile w chatce Baby Jagi, zbudować zamki z piasku czy poskakać na trampolinie. Dobrej zabawie sprzyja także duży ogrodzony ogród.

Kącik zabaw dla dzieci:

Jeśli pogoda nie sprzyja zabawie na świeżym powietrzu, dzieci zapraszamy do Sali bilardowej, gdzie przygotowaliśmy kącik z zabawkami i książeczkami. Zabawę umili rodzinna gra w bilard, piłkarzyki lub Dart.

Specjalnie dla Państwa wygody przygotowaliśmy także wiele dodatkowych atrakcji

Do dyspozycji naszych gości duży ogród z placem zabaw i trampoliną dla dzieci oraz miejsce na przygotowanie grilla . Po aktywnym dniu warto skorzystać z naszej oferty mini SPA (znajdującej się w Pensjonacie Willa Pod Reglami) relaksując się w saunie lub zażywając kąpieli w jacuzzi. Posiadamy także własną wypożyczalnię nart , skuterów śnieżnych

Na terenie kompleksu znajduje się duża sala kominkowa, w której możecie Państwo zorganizować spotkanie w gronie przyjaciół lub rodziny a także sala bilardowa i kącik z zabawkami dla dzieci.


Czytaj dalej
DOMKI Pod Reglami

Krzeptówki Potok 11a,
Zakopane 34 - 500
GPS N: 49° 16' 46" E: 19° 54' 34.11" Mapa dojazdu
Street view


+48 18 20 173 89
pod.reglami@gmail.com
Mapa dojazdu