Bilard i sala kominkowa

Aby uprzyjemnić Państwu pobyt w kompleksie Willa Pod Reglami nasi goście mają możliwość zorganizowania małej konferencji lub zabawy w Sali kominkowej lub zagrania w bilard, piłkarzyki czy Dart. Dla małych gości przygotowaliśmy kącik zabaw.

Sala Bilardowa:

Sala przystosowana do aktywnego wypoczynku, gdzie można zagrać w bilard, zmierzyć się w grze w piłkarzyki czy darta. W sali przygotowano również kącik z zabawkami dla naszych małych gości.


Sala Kominkowa:

Zapraszamy do spędzenia wieczoru w Sali Kominkowej. Jest to sala stylizowana na góralską izbę, wyposażona w stoły i ławy, kominek, nagłośnienie muzyczne i TV. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie wieczoru w gronie rodziny czy przyjaciół. W sali znajduje się stylizowany kominek, który z pewnością uprzyjemni Państwu posiady.

 

Specjalnie dla Państwa wygody przygotowaliśmy także wiele dodatkowych atrakcji

Do dyspozycji naszych gości duży ogród z placem zabaw i trampoliną dla dzieci oraz miejsce na przygotowanie grilla . Po aktywnym dniu warto skorzystać z naszej oferty mini SPA (znajdującej się w Pensjonacie Willa Pod Reglami) relaksując się w saunie lub zażywając kąpieli w jacuzzi. Posiadamy także własną wypożyczalnię nart , skuterów śnieżnych

Na terenie kompleksu znajduje się duża sala kominkowa, w której możecie Państwo zorganizować spotkanie w gronie przyjaciół lub rodziny a także sala bilardowa i kącik z zabawkami dla dzieci.


Czytaj dalej
DOMKI Pod Reglami

Krzeptówki Potok 11a,
Zakopane 34 - 500
GPS N: 49° 16' 46" E: 19° 54' 34.11" Mapa dojazdu
Street view


+48 18 20 173 89
pod.reglami@gmail.com
Mapa dojazdu