Regulamin

 


Szczegółowe Informacje dotyczące rezerwacji i pobytu w Willi oraz Domkach Pod Reglami

Prosimy o rozważne i przemyślane decyzje dotyczące terminu i długości pobytu! Termin rezerwacji jest wiążący.

 • Dokonanie rezerwacji telefonicznie lub drogą mailową  jest jednoznaczne z całkowitą akceptacją.
 • W sezonie i okresie świąt lub długich weekendów minimalna długość pobytu uzgadniana jest z właścicielem poprzez kontakt telefoniczny.
 • Aby dokonać rezerwacji wymagana wpłata zadatku w wysokości 40-60% w zależności od długości pobytu lub wg indywidualnego uzgodnienia.
 • W przypadku zmiany terminu rezerwacji przez Państwa lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od pensjonatu Willa pod Reglami, zadatek nie podlega zwrotowi.
 • Doba hotelowa rozpoczyna się od 16.00 w dniu przyjazdu do godz 10.00 w dniu wyjazdu.
 • PŁATNOŚĆ ZA POBYT I WSZELKIE FORMALNOŚCI MELDUNKOWE NASTĘPUJĄ W MOMENCIE PRZYJAZDU i WYDANIA KLUCZY. (Całkowita należność za pobyt oraz opłata klimatyczna pobierana jest w dniu przyjazdu wyliczona  zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji. Z tytułu późniejszego przybycia lub wcześniejszego wyjazdu nie będą udzielane zniżki / zwroty). Płatność za pobyt wyłącznie gotówką. Nie akceptujemy płatności kartą.
 • Zakwaterowanie i wydanie kluczy odbywa się do godziny 21.00. W razie późniejszego przyjazdu wymagane jest poinformowanie właściciela.
 • W przypadku, kiedy klient nie przyjedzie do północy pierwszego dnia pobytu, a nie zgłosił opóźnienia, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.
 • Na czas pobytu, w domkach może zostać pobrana kaucja w wysokości 500,00 zł. (Zwrot w dniu wyjazdu, po sprawdzeniu stanu wyposażenia domku.)
 • W Domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz zakaz przebywania zwierząt w przypadku przyjazdu ze zwierzęciem nie będzie możliwości zakwaterowania rezerwacja zostanie anulowana, a wpłata zadatku nie bedzie podlegała zwrotowi. Palenie papierosów w domku jest podstawa do zatrzymania całej kaucji.
 • Domek przeznaczony jest do normalnego zamieszkania i nie będzie możliwości robienia różnego rodzaju imprez: jak wieczory panieńskie lub kawalerskie
 • Cisza nocna na terenie kompleksu obowiązuje w godz. 22.00 - 6.00.
 • Cennik usług dodatkowych: Korzystanie z sauny, jacuzzi: 20zł/1h/1 osoba; drzewo do kominka 10 zł / wiązka; wypożyczenie nart 20zł komplet/doba; Skutery śnieżne od 250zł/1h/1 ;

Informacje dodatkowe

1. ODPOWIEDZIALNOŚĆ

 • Klient jest całkowicie odpowiedzialny za będące jego własnością przedmioty, dokumenty lub towary, pozostawione w domku lub w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Dla komfortu oraz bezpieczeństwa zainstalowano   sejf. Kompleks Willa Pod Reglami nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty osobistego użytku, niezabezpieczone i pozostawione przez gościa w pokoju/obiekcie.
 • Klient przyjmuje odpowiada materialnie za sposób użytkowania domku w zakresie jego zajmowania, musi przestrzegać przepisów obowiązujących w całym kompleksie a w szczególności przepisów przeciwpożarowych. Gość hotelowy ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy. Wszelkie zniszczenia pokryte zostaną z pobranej kaucji. Jeśli koszty naprawy przekraczają wysokość kaucji, klient zobligowany jest do pokrycia pozostałych kosztów.
 • Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach ,domkach  grzałek, żelazek elektrycznych, świeczek, papierosów i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.
 • Domek wyposażony jest w sprzęty RTV i AGD - prosimy o zwracanie uwagi na ich prawidłowe wykorzystanie. Wszelkie niesprawności prosimy zgłaszać właścicielowi.

2. KOMINEK

 Podczas użytkowania kominka należy zachować szczególną ostrożność. Gość ponosi pełną odpowiedzialność za bezpieczne utrzymanie ognia w palenisku oraz zachowanie bezpieczeństwa i ostrożności wobec użytkowników - szczególnie dzieci! Do pierwszego użytku zapewniamy bezpłatnie określoną partię drewna .Nie zapewniamy drewna do ciągłego palenia w kominku Istnieje możliwość dokupienia drewna w cenie 10zł/ wiązka.

Specjalnie dla Państwa wygody przygotowaliśmy także wiele dodatkowych atrakcji

Do dyspozycji naszych gości duży ogród z placem zabaw i trampoliną dla dzieci oraz miejsce na przygotowanie grilla . Po aktywnym dniu warto skorzystać z naszej oferty mini SPA (znajdującej się w Pensjonacie Willa Pod Reglami) relaksując się w saunie lub zażywając kąpieli w jacuzzi. Posiadamy także własną wypożyczalnię nart , skuterów śnieżnych

Na terenie kompleksu znajduje się duża sala kominkowa, w której możecie Państwo zorganizować spotkanie w gronie przyjaciół lub rodziny a także sala bilardowa i kącik z zabawkami dla dzieci.


Czytaj dalej
DOMKI Pod Reglami

Krzeptówki Potok 11a,
Zakopane 34 - 500
GPS N: 49° 16' 46" E: 19° 54' 34.11" Mapa dojazdu
Street view


+48 18 20 173 89
pod.reglami@gmail.com
Mapa dojazdu