Dojazd

 

Zalecany dojazd do Willi Pod Reglami ***

Wariant 1)

Wjeżdżając do Zakopanego od strony Krakowa należy jechać prosto ul. Nowotarską mijamy dwa ronda (pierwszy wyjazd z ronda). Na trzecim rondzie drugi zjazd w lewo kierunek na Czarny Dunajec i Chochołów. Proszę jechać prosto przejeżdżając kolejno ul. Kościeliską i ul. Skibówki. Po drodze po przejechaniu ok. 2 km mijamy Sanktuarium po prawej stronie M.B. Fatimskiej na Krzeptówkach jadąc dalej ok. 1km dojazd na Krzeptówki -Potok 11a do Willi.

Wjazd do Willi Pod Reglami jest od Głównej ulicy. Z prawej strony znajduje się zielona reklama świetlna Willi a w ogrodzie stoi mały góralski domek.

Uwaga!!! nawigacje często podają błędny kierunek naszego położenia prosimy nie skręcać !! w boczną małą uliczkę (płyty betonowe) tylko jeszcze 50m dalej znajduje się wjazd do nas.

Wariant 2)

Polecamy też drugą możliwość dojazdu (jadąc od strony Krakowa odbijamy w Chabówce na Czarny Dunajec i Chochołów dojedziemy wówczas z drugiej strony Zakopanego prawie bezpośrednio do celu bez konieczności wjazdu do centrum miasta.
(Zalecamy ten wariant szczególnie w sezonie letnim i zimowym i długie wekendy z uwagi na wzmożony ruch drogowy od strony Zakopianki).

Specjalnie dla Państwa wygody przygotowaliśmy także wiele dodatkowych atrakcji

Do dyspozycji naszych gości duży ogród z placem zabaw i trampoliną dla dzieci oraz miejsce na przygotowanie grilla . Po aktywnym dniu warto skorzystać z naszej oferty mini SPA (znajdującej się w Pensjonacie Willa Pod Reglami) relaksując się w saunie lub zażywając kąpieli w jacuzzi. Posiadamy także własną wypożyczalnię nart , skuterów śnieżnych

Na terenie kompleksu znajduje się duża sala kominkowa, w której możecie Państwo zorganizować spotkanie w gronie przyjaciół lub rodziny a także sala bilardowa i kącik z zabawkami dla dzieci.


Czytaj dalej
DOMKI Pod Reglami

Krzeptówki Potok 11a,
Zakopane 34 - 500
GPS N: 49° 16' 46" E: 19° 54' 34.11" Mapa dojazdu
Street view


+48 18 20 173 89
pod.reglami@gmail.com
Mapa dojazdu